Devrek Postası

TOSUNLAR ŞELALE YOLU YAPILIYOR

Zonguldak İl Genel Meclisi Temmuz ayı üçüncü birleşim toplantısında Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Tosunlar ve Kuzca Köyünün yol bakım ve onarımına onay verildi.

TOSUNLAR ŞELALE YOLU YAPILIYOR
43 views
05 Temmuz 2023 - 9:36

Zonguldak İl Genel Meclisi Temmuz ayı üçüncü birleşim toplantısı İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli Başkanlığında yapıldı. Temmuz ayı üçüncü birleşim toplantısı bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunup oylanmadı ile başladı.

Gündemin üçüncü maddesinde yer alan, Zonguldak’ın Devrek İlçesi, Tosunlar Köyü Şelale Proje alanına en uygun ulaşım yolu güzergahı, İdaremizce belirlenmiş olup; güzergahın yaklaşık 450 metresi orman parseline isabet ettiğinden, gerekli izinlerin alınarak İdaremiz yol ağına alınması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe, Tarım ve Orman, Köylere Yönelik Hizmetler, Turizm ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 20 – 20 – 10 – 22 – 3 – 15 sayılı raporları görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin dördüncü maddesinde yer alan, İlimiz Devrek İlçesi Kuzca Köyü Yeni mahallede vatandaşların ulaşım sağlamakta zorlandığı yaklaşık 150 metrelik yolun yapımına ihtiyaç duyulduğundan, bahsi geçen yerde yol ihtiyacının giderilmesi ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Köylere Yönelik Hizmetler, Tarım ve Orman ile Plan ve Bütçe Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 22 – 24 – 12 – 14 sayılı raporları görüşülerek Meclis’te oybirliğiyle kabul edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.