Devrek Postası

DEVREK KIZILAY SEL YARDIMINDA

Türk Kızılay Devrek Temsilciliği sel mağduru vatandaşlara destek çalışması başlattı.

DEVREK KIZILAY SEL YARDIMINDA
33 views
11 Temmuz 2023 - 12:03

Devrek Kızılay İlçe Temsilciliği tarafından yapılan açıklamalarda şu bilgilere yer verildi: “İşimiz ihtiyaç sahibi  kardeşlerimizin dertlerine bir nebze merhem olmak sıkıntılarını paylaşmak, iyilik kervanını bir ayağı olmak..! Afetin ilk anından itibaren Sel felaketinde evlerini sel/ su basan ve evleri oturulamaz hale gelen vatandaşlarımızdan 200 afetzede kardeşimizi Devrek İmam Hatip Lisesi ve KYK Erkek öğrenci yurdunda misafir ediyor ve 3 öğün (günlük 600 yemek) sıcak yemek ikram ediyoruz..!

Sel felaketinin ilk anından itibaren, hatta aşırı yağışların olacağının haberini alır almaz sahadayız, mağdur, afetzede kardeşlerimizin yanındayız..! Bugün de Devrek kaymakamlığımızın koordinasyonunda, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfımız ve Devrek Kızılay işbirliği ile Karşıyaka mahallemizde sel felaketi yüzünden evleri kullanılamayacak hâle gelen kardeşlerimize gıda kolisi, içme suyu gibi ihtiyaçlarını teslim ettik..! İyilikte istihdam edene  hamdolsun.. Hepimize geçmiş olsun..”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.