Devrek Postası

“Maden işçisi her şart altında demokrasiye sahip çıkmıştır”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Yönetim Kurulu adına açıklama yaptı.

“Maden işçisi her şart altında demokrasiye sahip çıkmıştır”
15 views
14 Temmuz 2023 - 11:33

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada, “Maden işçisi, her şart altında demokrasiye sahip çıkmış ve savunmuştur. Demokrasiye ve milli iradeye her zaman ve her şart altında sahip çıkmaya devam edeceğimizi bir kez daha ifade ediyoruz.” dedi.

Açıklama şöyle; “15 Temmuz 2016 yılında gerçekleştirilen hain darbe girişimini bir kez daha lanetliyoruz. Bu darbe girişimi, bağımsızlığımıza, milli iradeye, ülkemiz demokrasisine ve cumhuriyete, ülkemizin ve milletimizin geleceğine karşı yapılan bir saldırıdır.

Darbe girişimine karşı sokaklara çıkan ve canı pahasına direnerek milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkmak için şehit olan kahraman yurttaşlarımızı, darbecileri engelleme mücadelesine katılan ve şehit olan tüm güvenlik görevlilerimizi sevgi, saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz. Yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Kahraman gazilerimize uzun ömürler diliyoruz.

Maden işçisi, her şart altında demokrasiye sahip çıkmış ve savunmuştur. Demokrasiye ve milli iradeye her zaman ve her şart altında sahip çıkmaya devam edeceğimizi bir kez daha ifade ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.