Devrek Postası

ALTUNOK SESSİZLİĞİNİ BOZDU

CHP Devrek Eski ilçe başkanı ve diş hekimi Murat Altunok; yaptığı açıklama ile delege seçimlerinde Emin Kocaman’a destek vereceğini belirtti.

ALTUNOK SESSİZLİĞİNİ BOZDU
371 views
18 Temmuz 2023 - 10:37

Murat Altunok pazar günü yapılacak olan CHP Devrek Delege seçimleri ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “CHP Devrek İlçe Örgütümüzün hafta sonunda yapılacak olan ve muhtemelen iki listenin yarışacağı delege seçimlerine sayılı günler kaldı. Ben de partimizin sade bir üyesi olarak ilçe başkanlığı yıllarımda beraber aynı yönetimde çalıştığım Sayın Emin Kocaman’a destek verme kararı aldım.
İlçemizin yaşadığı felaket dolayısıyla siyaset konuşmaktan imtina ettiğimiz bu günlerde ortaya çıkan siyasi bir dedikodu üzerine bir açıklama yapmak zorunda kalmanın üzüntüsünü yaşıyorum.
1992 yılında üye olduğum partimizde sayısız kongre yaşadım, tarafımı hep belli ettim, kimseyi yarı yolda bırakmadım.
Son günlerde sıkça başka bir aday çıkaracağım seklindeki söylemler sadece sureci kirletmek isteyenlerin, siyaseti sadece kapı arkası dedikodudan ibaret sayanların mesnetsiz iddialarıdır. İlçe Başkanı Adayım Sayın Emin Kocaman’dır. İçinde bulunduğumuz oluşumun amacı da ne birilerinin onünü kesmek nede birilerine yol vermektir.
Girdikleri bu bayrak yarışında tek amaçları partimizi bir adim daha öteye götürmek olan tüm adaylara başarılar diliyor bu sıkıntılı günlerimizde gündemi bu şekilde meşgul ettiğim için tüm hemşerilerimizden özür diliyor ve tekrar geçmiş olsun diyorum.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.