Devrek Postası

BAŞKAN ÖZTÜRK DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Kastamonu ziyaretinde Kastamonu DSİ bölge müdürlüğüne ziyaretlerini gerçekleştirdi.

BAŞKAN ÖZTÜRK DSİ BÖLGE MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ
9 views
09 Ağustos 2023 - 11:02

Ziyarette, Bölge Müdürü Yasin DEVRİM ile yaşanan selin olumsuz etkilerinin değerlendirdi ve istişarelerde bulundu. Görüşmeler sonunda çok olumlu ve ilçenin geleceğini etkileyecek çok faydalı sonuçlar elde edildi.

Gökçebey’in sel sorununda agusto deresinin islahı için yer teslimi imzaları atıldı. Agusto deresinin tamamında islah yenileme işlerinin ihalesi başlamış durumda. İhale içinde köprü yükseltme, dere kotu yenileme ve derenin genişletme çalışmaları mevcuttur. Agusto deresinin genişlemesi için belediyemiz imar ve kadastro işlerinin hızlı şekilde tamamlanması taahhüdün de bulunuldu.

Aynı şekilde akar ve alçakdüzü ince dereleri de ihale kapsamına alındı. Akar deresinde ve alçakdüzü deresinde taban yan duvar islah kapsamında mevcut olup ihale kapsamına alındı. Belediye Başkanı Vedat Öztürk’ün talepleri doğrultusunda 3. Tersip bendi talep edildi. Ayrıca ilk tersip bendinde boşaltım az olduğu için tabandaki dip savağın yetersizliğinden dolayı ilave savaklar yapılacak.

Belediye başkanı Vedat Öztürkün’ün DSİ bölge müdürlüğü ziyareti çok verimli ve olumlu sonuçlandı. 3 derenin ıslahı ile ilgili yer teslimi Belediye Başkanı Vedat Öztürk tarafından imza altına alınarak bölge müdürlüğüne teslim edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.