Devrek Postası

Devrek-Gökçebey OSB Tüzel Kişiliğe Kavuştu

15 Kasım 2022 tarihinde tüzel kişiliğe kavuşan Devrek-Gökçebey Organize Sanayi Bölgesi (OSB), gelecek adına önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Devrek-Gökçebey OSB Tüzel Kişiliğe Kavuştu
49 views
13 Ağustos 2023 - 10:00

OSB’nin imar ve parselasyon planları ile ulaşım alternatifleri üzerinde yürütülen çalışmalar büyük bir aşama kaydetti. Bu kapsamda, OSB’nin kurulacağı alanın yerinde incelenmesi amacıyla oluşturulan heyet, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya geldi.

Toplantıya Devrek-Gökçebey OSB Başkan Vekili Abdullah Başoğlu, OSB Müdür Vekili Özgür Okur, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yaşar Karaman, İnşaat Mühendisi Hüsnü Işık ile Bakanlık temsilcileri ve şehir plancıları katıldı. Şehir plancısı Dilşat Gezmen ve İlknur Burcu Yeşiloğlu, yüklenici firma yetkilileri Harita Mühendisi Hüseyin Aliosmanoğlu ve şehir plancısı Feyza Çetiner de önemli birer katılımcı olarak bulundu.

Heyet, bölgenin gelecekteki sanayi ve ticaret potansiyelini en iyi şekilde değerlendirebilmek için detaylı bir saha ziyareti gerçekleştirdi. İmar ve parselasyon planları ile ulaşım alternatiflerinin son halini değerlendiren katılımcılar, Devrek-Gökçebey OSB’nin stratejik konumunu ve gelecekteki katkılarını ele aldı.

Devrek-Gökçebey OSB’nin tüzel kişiliğe kavuşması, bölgenin sanayi ve ekonomik gelişimine büyük ivme kazandıracak gibi görünüyor. İmar planları ve ulaşım alternatifleri konusundaki tamamlanan çalışmalar, OSB’nin gelecekteki büyüme ve sürdürülebilirlik hedeflerine doğru önemli bir adım olarak öne çıkıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.