Devrek Postası

Sinan Ergen Zonguldak’a geldi!

Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak atanmasının ardından Zonguldak’a geldi. Pazartesi günü yeni görevine başlaması bekleniyor.

Sinan Ergen Zonguldak’a geldi!
19 views
13 Ağustos 2023 - 10:09

Artvin İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen Zonguldak İl Emniyet Müdürü olarak atanırken Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ise Manisa İl Emniyet Müdürü olarak atandı.
Fahri Aktaş geçtiğimiz günlerde Zonguldak’a veda ederek yeni görev yeri Manisa’ya doğru yola çıkmıştı. Aktaş’ın ardından yeni İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen Zonguldak’a geldi. Ergen’in Pazartesi günü yeni görevine başlaması bekleniyor.
Sinan Ergen kimdir?
Karaman’da geçmiş yıllarda şube müdürlüğü görevi yapan ve buradan atandığı Aydın ve Hakkari gibi illerde çeşitli rütbelerde başarılı görevlerde bulunan Ergen, 1. Sınıf Emniyet Müdürü olmasının ardından polis başmüfettişi olarak çalışıyordu.
Ergen, dün yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Artvin Emniyet Müdürü olarak atanmıştı.Sinan Ergen, bugün itibariyle de Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi.
Aslen Denizli Acıpayam İlçesi Dodurgalar Köyünden olan Ergen evli ve iki çocuk babasıdır.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.