Devrek Postası

Milletvekili Bozkurt AK Parti’nin 22. yıldönümünü kutladı

Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, AK Parti’nin 22. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Bozkurt AK Parti’nin 22. yıldönümünü kutladı
45 views
14 Ağustos 2023 - 8:04

Bozkurt yayınladığı mesajda: ‘’Liderimiz, kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Ak Parti, parti içi demokrasi, millet iradesine saygı, siyasi ahlak ve erdem anlamında Türk siyasi hayatına çok önemli katkılar sağlamıştır.

AK Parti, ülke yönetimine geçtiği günden bugüne birçok önemli projeye imza atmış ve ülkemizin kalkınmasında önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. AK Partimiz ile birlikte artık Türkiye’miz dünyada uluslararası siyasette ‘biz de varız’ diyor, bu kapsamda “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” felsefemizle şehrimizi ve ülkemizi daha yaşanılabilir, daha konforlu ve daha düzenli bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Lideriyle bir bütün olan partimiz, liderinin çizdiği bu kutlu yolda milletiyle ve milleti için var olmaya devam edecektir.

Ülke tarihimizde daha önce olduğu gibi birçok engel önüne getirilmiş, AK Parti hükümeti yok edilmek istense de vatandaşımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu ile gerek iç gerekse dış güçler eylemlerinde muvaffak olamamıştır. Bu konuda en büyük engel, 15 Temmuz’da hain bir darbe girişimi ile ülkemizin karşısına getirilmiş ve tüm kötü niyetli güçler birleşerek ülkemizi karanlığa çekmeye çalışsa da başaramamış ve başaramayacaklarını anlamışlardır.

AK Parti’yi var eden ve yaşatan ruh, İstanbul’un fethinden Çanakkale Zaferi’ne, İstiklal Harbi’nden 15 Temmuz’a kadar bu milletin gurur vesilesi tüm dönemlerinin genini oluşturan ruhtur.

Bu çerçevede başta, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, hizmette ve başarıda sınır tanımayan bir anlayış içerisinde AK kadrolarıyla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşan partimizin tüm değerli mensuplarını selamlar, bu yolda hayatını kaybetmiş olan dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle partimizin 22. kuruluş yıl dönümünün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni eder, milletimize huzur, refah ve güven dolu bir gelecek dilerim.’’ İfadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.