Devrek Postası

“Hizmet Yarışında Bayrağı En Önde Taşıyoruz”

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu Dirgine Orman İşletme Müdürlüğü’nde inceleneme ve denetimlerde bulundu.

“Hizmet Yarışında Bayrağı En Önde Taşıyoruz”
83 views
23 Ağustos 2023 - 7:23

Konuya ilişkin Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Bölge Müdürümüz Sayın Faruk Bayraktaroğlu yaşanabilecek orman yangınlarına en iyi şekilde müdahale edebilmek adına personelimizin hazırlık durumunu ve çalışmalarını yerinde incelemek üzere Dirgine Orman İşletme Müdürlüğümüzde inceleneme ve denetimlerde bulundu.”

İşletme Müdürlüğü idari binasında çalışan personeller ile sohbet eden Bölge Müdürü Bayraktaroğlu “Orman köylümüze sunulan katkının kat ve kat artırmak için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz. Dirgine İşletme Müdürlüğü bir okuldur. Sizde bu okulun en kıymetli öğrencilerisiniz. Devam eden hizmet yarışında bayrağı her zaman en önde tutmak için birim amirlerinizi sonuna kadar dinleyin, her türlü fikre azami değer verin, sizlerle tecrübelerini paylaşan, ormanların gerçek sahibi orman köylümüze sabır-anlayış üzere önem ve desteğin zirve örneğini gösterin. Milli servetimiz olan ormanları korumanın hepimizin asli vazifesi olduğunu unutmadan diklenmeden dik durarak çalışmalarınızı sürdürün” dedi.

İnceleme ve denetimlerinde Bölge Müdürüne İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü, Dirgine İşletme Müdür Yardımcısı ile İşletme Şefleri eşlik etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.