Devrek Postası

Enerji-Sa Kurumsal İletişim heyeti gazetecilerle bir araya geldi

Enerji-Sa Kurumsal İletişim heyeti, Zonguldak’ta görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

Enerji-Sa Kurumsal İletişim heyeti gazetecilerle bir araya geldi
33 views
05 Eylül 2023 - 11:09

Enerji-Sa Kurumsal İletişim heyeti, Zonguldak’ta görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Zonguldak’ta şirketin yatırımların geçmiş dönemlere göre 2,5 kat arttırıldığı ve coğrafi şartların zorluklarına hizmette verilen yeniliklere dikkat çekildi.

Enerji-Sa İletişim Direktörü Göktürk Demirel; Kurumsal İletişim Müdürleri Ogün Hızarcı ve Muhsin Barış Tiryakioğlu, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Zonguldak Kurumsal İletişim Uzmanı Tuğba Pulat gazetecilerle bir araya geldi. Yerel ve ulusal medya temsilcilerinin katıldığı tanışma toplantısında Enerji-Sa’nın gazetecilerle olan iletişimi ve bilgi paylaşımına ilişkin detaylar paylaşıldı. Türkiye ve Zonguldak’ta Enerji-Sa’nın geçmişten bugüne çalışmaları, yapılan hizmetler konuşuldu. Zonguldak’taki yatırımların geçmişe göre 2,5 kat arttırıldığı ve coğrafi şartların zorluğuna rağmen hızlı ve kaliteli hizmet için yapılan yeniliklere yer verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.