Devrek Postası

BAŞKAN ÖZTÜRK İDDİALARA YANIT VERDİ

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, geçtiğimiz günlerde belediyenin yetersiz çalışmalarına yönelik söylemlere cevap verdi.

BAŞKAN ÖZTÜRK İDDİALARA YANIT VERDİ
116 views
12 Eylül 2023 - 13:15

Gökçebey Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Çok Değerli Hemşehrilerim;Gökçebey denince akla yaşayanlarının mutlu olduğu her türlü sosyal ve kültürel imkanlardan faydalanabildiği temiz ve güvenli gençlerimizin iş imkanı bulabildiği bir ilçeyi hafızalara yer etmek hedefimiz.Bunu her zaman dile getirdik ve de getirmeye devam edeceğiz. Bir sevdadır belediyecilik gönülle olu, sevgiyle olur, mütevazilikle olur. Bazen ailenden, bazen sağlığından feragat etmekle olur. Bizler neredeyse günümüzün tamamını, Gökçebey için bir taş daha nasıl koyabiliriz düşüncesi içerisinde geçirmekteyiz. İnşaAllah bu çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.

Geçtiğimiz günlerde iktidar partisinin ilçe başkanının, sosyal medya hesabından paylaştığı, sel ‘’ Gökçebey’ in Kaderi değildir ‘’ başlıklı paylaşımında bizlerin yani, tüm emekçi belediye çalışanlarının cefakarca çalışmalarını emeklerini hiçe sayarak Gökçebey Belediyesi’ nin yanlış yapılanması ve hatalı alt yapı uygulamaları sonuncunda ilçemizde sel afetinin meydana geldiğini, geçmiş yıllarda bu konu hakkında hiçbir çalışma yapmadığımız gibi şu anda, hiçbir çalışmamızın olmadığını, hiçbir girişimimizin bulunmadığını ifade etmiştir.

Bu söylemler çok kıymetli Gökçebey halkını yanıltmaktan öteye geçmeyen maksadı belli olan bir paylaşımdır. Amaç Gökçebey Belediyesini yıpratmak ve itibarsızlaştırmaktır. bU itibarsızlaştırma, sizleri yanıltma paylaşımına tarihleri ile paylaşacağımız resmi yazışmalarımızla cevap vermek istiyoruz.

Bizler, geçmişte Gökçebeyimize ne kadar hizmet verdiysek gelecekte de her geçen gün artırarak hizmetlerimize devam edeceğiz.Bizlerin ne kadar özverili olduğunu değerli Gökçebey halkı zaten bilmekte.

Her şey Gökçebey için Azim Varsa Çözüm de Vardır.

“Söz uçar yazı kalır”

26.08.2021-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

11.01.202-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

13.09.2022-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

Zonguldak İl Afet ve Acil Müdürlüğüne

12.07.2023-Zonguldak Valiliğine

DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

Gökçebey Kaymakamlığına

08.08.2023-DSİ 23. Bölge Müdürlüğüne

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.