Devrek Postası

YAĞMURCA HALKINA DESTEK BAŞKAN KIYCI’DAN GELDİ

İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıycı Yağmurca Köyü’ne yapıalcak HES’e karşı tepkili olan köy muhtarlarını ağırladı.

YAĞMURCA HALKINA DESTEK BAŞKAN KIYCI’DAN GELDİ
70 views
15 Eylül 2023 - 12:08

Devrek’in Yağmurca Köyü’nde hidro elektrik santrali yapımı için toplanan köy muhtarları, projeye karşı olduklarını belirtmek için İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıycı’yı ziyaret etti.

Projeye karşı olduklarını tekrarlayarak kendilerine destek verme konusunda her zaman yanlarında olan Başkan Kıycı’ya teşekkür eden muhtarlar; projenin bölgenin ekolojik yapısına zarar vereceğinin vurgusunu yaptılar.

Başkan Bahadır Kıycı bölge halkının refahı ve doğal yaşamla içi içe yaşamına devam etmesi için vatandaşların taleplerinin her zaman öncelikleri olduğunu dile getirerek; “Muhtarlarımız ve o bölgede yaşayan halkımızın bugüne kadar sahip oldukları değerlerin korunması adına elimizden geleni yapacağız. Bizim teklifimiz bu direnişin daha da güçlü bir sesle devam etmesi için pazartesi günü meydanda bir eylem yapılmasıdır. Bölge halkımızın sesini duyurmak için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.