Devrek Postası

“Hiçbir zaman devletin malı deniz,yemeyen keriz düşüncesine katılmadım”

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Zonguldak Tarım ve Orman il Müdürlüğü görevinden Bakanlık emrine alınan il Müdürü Cemalettin Çataklı’ya veda yemeği düzenlendi.

“Hiçbir zaman devletin malı deniz,yemeyen keriz düşüncesine katılmadım”
29 views
22 Eylül 2023 - 8:53

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Zonguldak Tarım ve Orman il Müdürlüğü görevinden Bakanlık emrine alınan il Müdürü Cemalettin Çataklı, veda yemeğinde anlamlı sözler sarf etti.

Çataklı, “Hiçbir zaman devletin malı deniz yemeyen keriz düşüncesine katılmadım. Bütün hizmetleri aşkla ve zevkle yaptım. Devlet’in bana hakkı geçmemesi için  harcırah almadım. Haram yemeyerek annemin, babamın duasını aldım.” dedi.
Tarım ve Orman il Müdürlüğü personeli ve sivil toplum kuruluşları ile Ziraat Odası Başkanları Cemalettin Çataklı’ya başarılı çalışmaların dolayı teşekkür etler. 

Bazı ziraat odası başkanları, tarım ve orman  ilçe  müdürünün veda konuşmasında gözleri doldu, sözleri boğazlarına düğümlendi.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Tarım ve Orman Bakanlığı emrine alınan Zonguldak’ın  başarılı Tarım ve Orman il Müdürü  Cemalettin Çataklı, için personeli veda yemeği düzenledi.

Cemalettin Çataklı için Zonguldak polis evinde düzenlenen veda yemeğine Jandarma Komutanı kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, il Müftüsü Aşırı Durgun, Zonguldak il Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz,  Genel Sekreter yardımcısı Mehmet Kokulu, Zonguldak il Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Veli Köktürk, Zonguldak İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner, Ticaret il Müdürü İsmail Maden, İŞKUR il Müdürü Okan Şentürk, Gamer il Müdürü Ahmet Hakan Gencer, AFAF il Müdürü Ahmet Güngör, İl Genel Meçlisi üyeleri, Zonguldak Koyun Keçi Birliği Başkanı Aziz Karakurt, Zonguldak Özel Veteriner Kliniği sahibi Önder Alkan, Zonguldak Ziraat Odası Başkanı Şerafettin Albayrak, Devrek  Ziraat Odası Başkanı Adnan Demirci, Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Tarım il Müdür yardımcıları, İlçe Tarım Müdürleri ve personeli katıldı. 

ÇATAKLI : HİÇBİR ZAMAN HACIRAH ALMADIM

Veda konuşması yapan Cemalettin Çataklı, “6,5 yıl Zonguldak’ta başarıyla görev yaptım. Haram yemeyerek annemin, babamın duasını aldım. Hiçbir zaman devletin malı deniz yemeyen keriz düşüncesine katılmadım. Memleketime hizmet etmeyi sevdim, Zonguldak’a hizmet etmeyi sevdim.6,5 yıldır Zonguldak‘ta görev yaptım. Bütün hizmetleri aşkla ve zevkle yaptık. Devletin bana hakkı geçmemesi için hiçbir zaman hacırah almadım.” dedi. 

Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, il Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, Zonguldak Özel Veteriner Kliniği sahibi Önder Alkan, İlçe Müdürleri, Müdür yardımcıları Cemalettin Çataklı’ya hediye takdim etti.  Uşak tarım orman il müdür yardımcılığı görevinden Zonguldak Tarım Orman İl Müdürlüğü görevine atanan Nihat Ağan’ın 25 Eylül Pazartesi günü görevine başlayacağı öğrenildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.