Devrek Postası

Vali Hacıbektaşoğlu, “Zonguldak çok güçlü bir şehir”

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, bugün makamında ZGC Başkanı Derya Akbıyık Başkanlığında basın mensuplarını ağırladı

Vali Hacıbektaşoğlu, “Zonguldak çok güçlü bir şehir”
13 views
26 Eylül 2023 - 10:47

Gazetecilere iki defa randevu veren ve bazı nedenlerden dolayı iptal etmek zorunda kalan Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, bugün makamında ZGC Başkanı Derya Akbıyık Başkanlığında basın mensuplarını ağırladı.

Zonguldak’ın ve basınının çok güçlü bir il olduğunu söyleyen Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, “Hep birlikte çalışarak daha iyi günler bizi bekliyor” dedi.

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, ziyaretine gelen 20 gazeteci ile tek tek tanıştı. Kadın Gazeteciler Vali Hacıbektaşoğlu’na hoş geldin diyerek çiçek verdiler.

Zonguldak’ın çok güçlü bir şehir olduğunu söyleyen Vali Osman Hacıbektaşoğlu, “ Bu gün Zonguldak 600 milyon dolar ihracat yapıyor. Türkiye’nin kalkınmasında yaptığı lokamatif görev halen devam ediyor. Bartın ve Karabük ayrılmasına rağmen Zonguldak halen çok güçlü bir şehir. Ağır sanayisi ve Türkiye’nin ilk enerji santrali ile gücünü gösteren bir şehir. TTK ve taşkömürü burada mutlaka var olmalı. Zonguldak madencisinin yanı sıra beyaz yakalısı ve entellektüel yapısıyla da güçlü bir İl. Zonguldak üretiyor.

Zonguldak 600 milyon dolar ihracat yapıyor.  Zonguldak ağır sanayi, tarım ve diğer alanlarda çok ciddi üretimi var.

ZONGULDAK’IN BASINI ÇOK GÜÇLÜ

Zonguldak’a geldiğin ilk günden itibaren basını çok yakından takip ediyorum. Olaylara bakış açınız farklı olsada tesbitiniz aynı. Emeğinize sağlık. Hep birlikte çalışarak daha iyi günler bizi bekliyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.