Devrek Postası

CHP İl Başkanlığını Devrim Dural kazandı!

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Zonguldak il Başkanlığının 38. Olağan kongresinde delegelerden 210 oy alan Devrim Dural seçimi kazandı.

CHP İl Başkanlığını Devrim Dural kazandı!
167 views
01 Ekim 2023 - 17:05

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Zonguldak il Başkanlığının 38. Olağan kongresinde delegelerden  210 oy alan Devrim Dural seçimi kazandı.

Bahçelievler kapalı spor salonunda yapılan Cumhuriyet halk Partisi’nin 38. olağan kurulunda Hakkı Güney, Halil Furat ve Devrim Dural yarıştı. Devrim Dural 210, Hakkı güney 178 ve Halil Furat 69 oy aldı.

Kongreye; CHP Genel Merkez Parti Meclis Üyeleri Müslüm Sarı, Hasan Baltacı, Balıkesir eski Milletvekili Mehmet Tüm, Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, Eylem Ertuğ Ertuğrul, Kadın Kolları MYK Üyesi ve İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Eski milletvekilleri Ünal Demirtaş, Ali İhsan Köktürk, Ali Koçal, İlçe başkanları, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve delegeler katıldı.

DURAL, HEP BİRLİKTE BAŞARDIK

Teşekkür konuşması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak yeni  il Başkanı Devrim Dural, “Hep birlikte kazandık ve birlikte bu başarı öyküsünü yazacağız. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum. Hepiniz kocaman kocaman büyük yüreklersiniz. Cumhuriyet Halk partilisiniz. Biz muhalefetiz belki ama yüreğimiz çok büyük kalbimiz çok büyük. Hepinizi çok seviyorum. Hep birlikte başaracağız. Hep birlikte başarıya susamış ve örgütü hedefe ulaştıracağız. Hedefe ulaşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hepinize iyi akşamlar” dedi.

Yeni il yönetim kurulunda Devrekli isim M. Zeki Esen de yer aldı. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve Devrek İlçe Başkanı Uğur Dikenli ise Kurultay Delegesi olarak listede yer aldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.