Devrek Postası

YEREL SEÇİM ÖNCESİ CHP’DE ÖNEMLİ BULUŞMA

CHP Amasya milletvekili Reşat Karagöz, CHP Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever Zonguldak’ı ziyaret etti. Milletvekilleri partil binasında İl Başkanı Devrim Dural ile bir araya geldi.

YEREL SEÇİM ÖNCESİ CHP’DE ÖNEMLİ BULUŞMA
32 views
31 Ekim 2023 - 11:56

CHP İL Başkanı Devrim Dural, “Bugün CHP Amasya milletvekili Reşat Karagöz, CHP Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever bizleri ziyaret ettiler. Bir nezaket ziyaretinde bulunan il başkanlığımıza bir hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendileriyle bu yerel seçim gündemini Yerel seçim startını biliyorsunuz, verdik. Zonguldak’ta. Onunla ilgili bize destekleri var. Bu konuda fikirlerimizi kendilerine ilettik. Genel merkezden beklentilerimizi kendilerine ilettik. Kendilerine katıldıkları için, bize destek verdikleri için, bizlere tekrardan motivasyon sağladıkları için çok teşekkür ediyoruz. Ayaklarına sağlık, yüreklerine sağlık”dedi.

CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz’de, “Bizler de Zonguldak ilimizi ziyaret ederek örgütümüzle burada bir buluşma gerçekleştik. Gerçek gerçekleştirdik. Biliyorsunuz önümüzde bir yerel yönetimler seçimleri var. Ne yapabiliriz? Nasıl başarılı olabilirizi biraz konuştuk. İlerleyen dönemde tekrar bir daha geleceğiz çalışmaları yerinden ve birlikte burada hep beraber yapacağız. biz de teşekkür ediyoruz sizlere de, örgütümüze de. Ben de bir Karadenizli olarak, Amasyalı olarak, Zonguldak’ta olmaktan çok mutluyum.” dedi.

CHP Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever ise; “İl başkanımız, ilçe başkanlarımızla birlikte. Yerel seçim gündemi değerlendirdik. Türkiye’de 2019 yılında başlamış olduğumuz yere Seçimlerde bundan sonraki süreçlerde üstüne koyarak Cumhuriyet Halk Partisi ve bileşenleriyle birlikte çalışmalarımıza hız verdik. Bir sonraki süreçte de gelerek startımızı vermiş bulunuyoruz şu an. başaracağız diyorum. Teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Parti okulu eğitmenlerine teşekkür belgesi

Yerel/Genel seçimlerde kurulan parti okullarında eğitmenlik veren isimlere, CHP Zonguldak İl Başkanlığı tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi. İl Başkanı Devrim Dural tarafından Yurdagül Bozkurt, Malike Aydınlı, Nurettin Yolcu, Günseli Türkyılmaz, Berna Çimsalan Özyurt, Gönül Demirsay, Fatma Sema Koç, Ayşe Eşme, Gönül Çelik, Naile Bingöl, Ali Kocamanoğlu, Emine Uysal, Ayhan Şensoy, Sema Koç, Seden Saka, Sevgi Alay, Engin Güner, Arzu Akay ve Emine Kara’ya belgeleri teslim edildi.
Belge takdim töreni öncesi konuşma yapan İl Başkanı Devrim Dural; “Bu bir demokrasi ve emek mücadelesidir. Sonsuza kadar sürecektir. Bu eğitimlerde bu amaçla yapılıyor. Dolayısıyla yerel seçimlere de start vermiş bulunuyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.