Devrek Postası

SAFFET BOZKURT DEVREK’TE ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Zonguldak milletvekili Saffet Bozkurt Yüz Yüze 100 programl kapsamında Devrek’te ziyaretlerde bulundu.

SAFFET BOZKURT DEVREK’TE ZİYARETLERDE BULUNDU
84 views
05 Kasım 2023 - 10:51

Düzenlenen ziyaretlere ilişkin açıklamayı sosyal medya hesabından yapan AK Parti İlçe Başkanlığı şu ifadelere yer verdi: ” Cumhruriyetimizin 100. Yılı dolayısı ile İl başkanlığımızın düzenlediği Yüz Yüze100 programlarımız kapsamında Mv.Saffet BOZKURT’un katılımlarıyla Önceki dönem İlçe Başkanımız Av.Murat Durdubaş,Belediye Meclis üyelerimiz , yönetim kurulu üyelerimiz ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte parti binamızda biraraya gelerek istişarelerde bulunduk.”

Esnaflar ile bir araya geldi

“Cumhruriyetimizin 100. Yılı dolayısı ile İl başkanlığımızın düzenlediği Yüz Yüze100 programlarımız kapsamında Mv.Saffet BOZKURT’un katılımlarıyla ilçe Başkanımız İsmail Cinbir, Önceki dönem İlçe Başkanımız Av.Murat Durdubaş,İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz , yönetim kurulu üyelerimiz ve kadın kolları yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Vatandaşlarımız ile sohbet ederek Hasbihal ettik.”

Madenciler Unutulmadı

” İl Başkanlığımızın düzenlediği Cumhuruyetimizin 100.yılı Yüz Yüze100 Programlarımız kapsamında Milletvekilimiz Sn.Saffet Bozkurt İlçe Başkanımız İsmail Cinbir İl Genel Meclis Üyelerimiz Belediye Meclis Üyelerimiz Ve Teşkilat Mensublarımız ile Devrek Madendiler Derneği Başkanı Abdullah Saraçoğlu ve Yönetimini ziyaret ederek hasbihâl ettik.Emeğin ve Alınterinin timsali Madenci kardeşimizeTürkiye Yüzyılı’nın Enerjisini Zonguldakta ürettikleri İçin şükranlarımızı sunuyoruz.”

Köylerdeki çalışmalar incelendi

” Milletvekilimiz Sn.Saffet Bozkurt İlçe Başkanımız İsmail Cinbir İl Genel Meclis Üyelerimiz Belediye Meclis Üyelerimiz Ve Teşkilat Mensublarımız ile Kozlukadı, Kozlugüney, Kozluçay ve Sarnaz köyü muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile biraraya gelerek talep ve önerilerini dinleleyek Hasbihal ettik.

Temmuz ayında yaşadığımız Sel Felaketinde zarar gören Gürbüzler Köprüsü tamamlanarak hizmete Açıldı. Köprünün yapımında ve ihale sürecinde Desteğini esirgemeyen Milletvekillerimiz Sn.Muammer Avcı Sn.Saffet Bozkurt , Sn.Ahmet ÇOLAKOĞLU İl Başkanımız Sn. Mustafa Çağlayan İl Genel Meclis Üyelerimiz İsmet Bostancı , Serpil Özmen İsa Bükü Önceki Dönem ilçe Başkanımız Murat Durdubaş Teşekkür ediyoruz.

İlçe Başkanımız İsmail Cinbir, Cumhur ittifakı Ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanımız Tanju Dökme Teşkilat Mensublarımız katılımıyla Gerçekleştirdik. Rabbim Birdaha ilçemize böyle felaketler yaşatmasın diyoruz. Gürbüzler Köprüsünün Köyümüze ve çevre Köylerimize hayırlı olmasını Diliyoruz.

Milletvekilimiz Sn.Saffet Bozkurt İlçe Başkanımız İsmail Cinbir Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanımız Tanju Dökme Önceki Dönem ilçe Başkanımız Murat Durdubaş İl Genel Meclis Üyelerimiz Belediye Meclis Üyelerimiz Ataköy Muhtarımız Ünsal Kocaman Ve Teşkilat Mensublarımız ile Gürbüzler Kuran Kursu Derneği Başkanı Ertan Akça ve Yönetimini ziyaret ederek hasbihâl ettik . Talep ve önerilerini dinledik.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.