Devrek Postası

DEVREK KAMPÜSÜNDE 15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ANILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Devrek Kampüsü’nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ‘Türkiye Yüzyılının Kahramanları’ adlı konferans düzenlendi.

DEVREK KAMPÜSÜNDE 15 TEMMUZ KAHRAMANLARI ANILDI
17 views
19 Temmuz 2023 - 9:15

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında ZBEÜ Devrek Kampüsü bünyesinde faaliyet gösteren Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Devrek Meslek Yüksekokulu ve Devrek Adalet Meslek Yüksekokulunun ortaklaşa gerçekleştirdiği organizasyonda ‘Türkiye Yüzyılının Kahramanları’  adlı konferans düzenlendi.
Moderatörlüğünü Öğr. Gör. Dr. Tuğba Teke’nin yaptığı konferansa, Devrek Adalet MYO Müdürü Prof. Dr. Özcan Sezer, Devrek MYO Müdürü Doç. Dr. Ersin Kanat, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Bilgehan Kubilay, akademik ve idari personel katıldı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Devrek MYO Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Emrah Öget, günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptı.
Program, 15 Temmuz Kahramanları ile ilgili sinevizyon gösterimi ve idari personel Murat Kavak tarafından Kur’an Tilaveti ve dua okunmasıyla devam etti.
Demokrasi şehitlerinin rahmetle anıldığı etkinlik, 15 Temmuz temalı fotoğraf sergisinin ziyaret edilmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.