Devrek Postası

Çaycuma TSO’dan Devrek TSO’ya Ziyaret

ÇAYCUMA TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİ DEVREK TSO’YA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

Çaycuma TSO’dan Devrek TSO’ya Ziyaret
131 views
21 Ekim 2022 - 12:51

Düzenlenen ziyaret ile ilgili Devrek TSO’dan yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Meclis Başkanı Yusuf Hüseyin Arslan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Yönetim Kurulu Muhasip Üye Cevat Tan, Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Saraç, Meclis Üyesi Çetin Verim ve Genel Sekreteri Alper Püren Odamıza nazaket ziyaretinde bulundular.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Meclis Başkanı Engin Kalay’ın ev sahipliğinde ağırlanan heyeti yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz Abdullah Oktay, Mehmet Can Ermiş, Altay Ural Başpınar, İlhan Keklik, Hayati Demirci, Faik Mekik, Mustafa Çelik , Özkan Sarı eşlik ettiler.

Ziyarette yapılan çalışmalar ve ortak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Çaycuma Ticaret Sanayi Odası heyetine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.