Devrek Postası

DEVREK KADINA EL KALKAMAZ DİYOR

Devrek’te İlçe Jandarma Komutanlığı ve Devrek Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından KADINA EL KAL-KA-MAZ etkinliği düzenlendi.

DEVREK KADINA EL KALKAMAZ DİYOR
136 views
21 Ekim 2022 - 12:11

Uyuşturucu operasyonları ile mücadele eden Zonguldak Jandarma ekipleri, bu kez Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek Meslek Yüksek Okulunda bağımlılıkla mücadele, KADES uygulamasının tanıtımı,5 milyon erkeğe farkındalık oluşturma,  hayvanları koruma kanunu ve Çevre kanunu hakkında bilgilendirdi.

Devrek Sosyal Hizmetler Müdürlüğünde görevli Sosyolog/Aile Danışmanı Pelin Deniz tarafından verilen eğitimle ilgili olarak kurumun sosyal medya hesabından şu bilgi paylaşımında bulunuldu:” Çaydeğirmeni Beldesi Belediye çalışanlarına yönelik olarak Sosyolog/Aile Danışmanı Pelin DENİZ tarafından Kadına karşı şiddetle mücadelede Müdürlüğümüz olarak verdiğimiz hizmetler, aile içi iletişim, aile hukuku,KADES vb. konularında rehberlik ve bilgilendirme faaliyetinde bulunulmuş olup etkinlik sonunda belediye çalışanları tarafından KADINA EL KAL-KA-MAZ afişi açılarak duyarlılık gösterilmiştir.

Aile içi ve Kadına karşı şiddetle mücadele de eğitimlerimize bugün de Çaydeğirmeni Belediyesi personeli ile devam ettik. Katılımlarından dolayı değerli katılımcılara teşekkür ederiz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.