Devrek Postası

ZAFER PARTİSİ DEVREK’TE MÜLTECİLER ÜLKELERİNE DÖNSÜN STANDI AÇTI

Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Turan bazı yönetim kurulu üyeleriyle geldikleri Devrek’te Cumhuriyet alanında başta Suriyeliler olmak üzere mülteciler ülkelerine dönsün standı açarak Devreklilerden destek istediler.

ZAFER PARTİSİ DEVREK’TE MÜLTECİLER ÜLKELERİNE DÖNSÜN STANDI AÇTI
201 views
01 Kasım 2022 - 8:22

Zonguldak il Başkanı Oğuzhan TURAN ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Devrek’te stand açıldı.

SIĞINMACILAR ÜLKELERİNE GERİ DÜNSÜN”

Devrek Cumhuriyet alanında Zafer Partisi Zonguldak il Başkanlığı tarafından kurulan standa Suriyeli sığınmacıların Ülkelerine geri dönmeleri için imza kampanyası başlatıldı. Vatandaşlar Zafer partisi, ne ilgi gösterdi. İlçede yüzü aşkın imza toplandı. Ülkemizde yaşayan Suriyeli sığınmacılar için ülkelerine geri dönsün diye imza kampanyası Zonguldak İl, ilçe ve Beldelerimizdeki çalışmalar devam ediliyor.

Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı TURAN yaptığı açıklamasında şunları ifade etti. Zonguldak Bölgemizde Zafer Partisi çalışmalarına hız verildi. İl ilçe ve Beldelerimizde çalışmalarımızı hızlandırdık. Partimiz adına teşkilatlanma ve üye çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımızla beraber gerçekleştiriyoruz konuştu.”

Devreklilerin de ilgi gösterdikleri standı Devrek İyi Parti Kurucu ilçe Başkanı Bahadır Kıycı da ziyaret edenler arasında yer aldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.