Devrek Postası

BAŞKAN BOZKURT, BÜLENT ECEVİT’İ UNUTMADI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Türk siyasi tarihinin en önemli şahsiyetlerinden biri olan, Eski Başbakan Bülent Ecevit’in 16. ölüm yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN BOZKURT, BÜLENT ECEVİT’İ UNUTMADI
86 views
04 Kasım 2022 - 11:44

Başkan Bozkurt, şu ifadelere yer verdi: “Türk siyasetinin ölümsüz isimlerinden, eski başbakanlarımızdan, halkın Karaoğlan’ı Bülent Ecevit’in aramızdan ayrılışının 16. yıl dönümü. Şair, yazar, tarihçi ve düşünür kimliğiyle Türk siyasi tarihinin en önemli ve en özgün siyaset adamlarından biri olan Bülent Ecevit, demokrasinin gelişmesinde önemli katkılarda bulunarak adını unutulmaz kılmıştır. 99 yıllık Türkiye Cumhuriyeti tarihinin 81 yılını yaşamış ve siyaset arenasında bulunduğu her aşamada dürüst yaşamın, halkçı anlayışın, vatansever ve milliyetçi duruşun timsali olmayı başarabilmiş bir siyaset adamıydı.

     20. yüzyıla damgasını vuran, Kıbrıs Barış Harekatı’nın mimarı, değerli devlet adamı Bülent Ecevit, Cumhuriyet değerlerine bağlılığıyla ön plana çıkmıştır. Bülent Ecevit’i vefatının 16. yıl dönümünde saygı, sevgi ve özlemle anıyorum. Ruhu şad olsun.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.