Devrek Postası

DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İŞ GÜVENLİĞİ VE ARAÇ FİLOSU ATILIMI

Dev­rek Be­le­di­ye­si bün­ye­si­ne yeni araç­la­rın ka­tıl­dı­ğı­nı du­yu­ran Baş­kan Boz­kurt, bunun yanı sıra per­so­ne­lin iş gü­ven­li­ği adına da önem­li adım­lar atıl­dı­ğı­nı be­lirt­ti.

DEVREK BELEDİYESİ’NDEN İŞ GÜVENLİĞİ VE ARAÇ FİLOSU ATILIMI
180 views
09 Kasım 2022 - 8:57

Devrek Belediyesi Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şunlara yer verildi: “Belediye personelimiz, iş sağlığı ve güvenliği yasası kapsamında rutin olarak yapılan sağlık taramasından geçti. İtfaiye binası önünde kurulan mobil sağlık aracında, akciğer muayenesi, işitme ve solumun testinden geçen belediye personeline daha sonra solunum fonksiyon testi, kan tahlili ve göz muayenesi yapıldı.

Sağlık taramasından geçen personelimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt personel ile bir süre sohbet ederek çalışanların sağlık durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.”

“Araç filomuzu güçlendiriyoruz”

Uzun yıllar merdivenli itfaiye aracı olarak kullanılan kamyon tamamen yenilenerek arozöze dönüştürüldü.

Yeni su tankı ve teknik ekipmanlar takılarak diğer unsurları revize edilen itfaiye aracı yangınlara müdahale, yıkama ve sulama işlerinde kullanılabilecek.

Araç filosunun her geçen gün büyütüldüğünü ve güçlendirildiğini belirten Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, “Yenilenen itfaiye aracımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.