Devrek Postası

DEVREK YEŞİLAY, ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Devrek Yeşilay Gönüllü Başkanı Halil Aksu ve beraberindekiler Yeşilay olarak yaptıkları ve yapacak oldukları çalışmaları ziyaretlerini gerçekleştirerek sürdürüyor.

DEVREK YEŞİLAY, ÇALIŞMALARINI ANLATTI
107 views
16 Kasım 2022 - 8:03

Devrek Yeşilay Gönüllüleri yaptıkları ziyaretlerle ilgili olarak şu paylaşımlarda bulundular: “Devrek Yeşilay Gönüllüleri olarak Çaydeğirmeni Belediye Başkanımız Sayın Satılmış Gebeş başkanımızı ziyaret ettik. Misafirperverlik, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ercan KAHYA Bey’i ziyaret ederek “Benim Kulübüm Yeşilay” projesi ve okullarda yürüteceğimiz faaliyetler konusunda istişarelerde bulunduk. Devrek Yeşilay Gönüllüleri olarak Devrek ilçe Müftümüz Sayın Murat MUTLU Hocamızı ziyaret ederek Yeşilay çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Devrek Yeşilay Gönüllüleri olarak Gökçebey İlçe Müftümüz Osman Güneş Hocamızı ziyaret ederek Yeşilay çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Misafirperverliği için Sayın Hocamıza teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.