Devrek Postası

HASTANEDE GERÇEĞİ ARATMAYAN TATBİKAT

Devrek Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Devrek Devlet Hastanesi’nde tatbikat yaptı.

HASTANEDE GERÇEĞİ ARATMAYAN TATBİKAT
110 views
30 Kasım 2022 - 13:11

Devrek Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Ekipleri, Devrek Devlet Hastanesi’nde deprem, yangın ve tahliye tatbikatı düzenlendi.

     İtfaiye ekipleri hastanenin çeşitli birimlerinde deprem nedeniyle başlayan yangın dumandan etkilenen ve hastanede kalan vatandaşları kurtardı. Tatbikat sırasında, hastane içerisinde yangın tatbikatı anonsları yapılarak, hastalar bilgilendirildi. Yaklaşık 30 dakika süren tatbikatta, senaryo gereği kazan dairesinde mahsur kalan 3 personel ile polikliniklerdeki 2 hasta, mutfaktaki bir personel, ekipler tarafından sedyelerle, güvenli bölgeye taşınarak tedavileri yapıldı. Duman nedeniyle yataklı serviste bulunan 4 yatalak hastanın tahliyesi ise istasyon kurularak, yatay geçiş ile pencereden yapıldı.

    Tatbikat sonrasında Başhekim Dr. Avni Çelik, Devrek Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

     Çelik, “Hastalarımızın, vatandaş ve personelimizin bilgilenmesi ve duyarlılıkları hususunda bizlere destek veren İtfaiye ekiplerimize teşekkür ediyorum”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.