Devrek Postası

“3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Yönetim Kurulu adına bir açıklama yaparak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

“3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN”
71 views
02 Aralık 2022 - 10:05

Yeşil’in açıklaması şöyle; “3 Aralık Dünya Engelliler Günü, engelli bireylerin farkındalık oluşturması, sorunlarını ve hayatlarını kolaylaştıracak çözümleri dile getirmeleri için önemli bir gündür.

Engelli vatandaşların sorunlarının aşılabilmesi, onlar için yaşamın kolaylaştırılması, hayat standartlarının yükseltilmesi ve toplumsal yaşamda hayatlarına anlam katabilmeleri adına; bu alandaki sosyal duyarlılık ve bilincin yükseltilmesi ancak toplumdaki her bireyin engellilere yönelik farkındalığını artırmakla mümkün olacaktır. Engelli bireylerin hayatlarının her dakikasında, yaşamlarının her alanında başarıyla yer almaları, sosyal hayatta daha aktif olmaları için gereken tüm çalışmaların en kısa sürede yapılması en büyük dileğimizdir.

Engelli vatandaşlarımızın ve onların hayat standartlarını yükseltmek için büyük fedakarlıklar yapan ailelerinin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.