Devrek Postası

SAADET PARTİLİLER’DEN GAZETEMİZE ZİYARET

“Saadet Sahada” programı kapsamında Genel İdare Kurulu Üyesi Ömer Abdullah Ayhan ve partililer gazetemize ziyarette bulundular.

SAADET PARTİLİLER’DEN GAZETEMİZE ZİYARET
115 views
13 Ocak 2023 - 11:15

Saadet Partisi’nin ülke genelinde düzenlediği “Saadet Sahada” programı kapsamında Genel İdare Kurulu Üyesi Ömer Abdullah Ayhan, Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut ve partililer gazetemiz Devrek Postası’na ziyarette bulundular.

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Ayhan; “Ülke genelinde başlattığımız “Saadet Sahada” programı kapsamında Zonguldak ili genelinde görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bugün Devrek TSO, Devrek Muhtarlar Derneği ve Devrek Belediyesi’ni de ziyaret ettik. Yaklaşan seçimler öncesi atmosferi takip etmek ve vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla çalışmalarımızı sıklaştırdık. Parti teşkilatlarımız, Zonguldak’ta çok aktif ve iyi durumdalar. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinliyoruz. Saadet Partimizin ilkelerini onlarla paylaşarak, çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Adaletsizlik, israf, denetimsizlik gibi olumsuzluklar ülkemizin en büyük problemi. Devletimizin kurumsal kimliğine geri dönmesi gerekiyor. İnşaallah, önümüzdeki seçimlerde 6’lı Masa’nın adayı ile seçimleri kazanıp; ülkemizin hayal ettiği saadete ermesini sağlayacağız. Bu ziyaret vesilesiyle ülkemizin ve vatandaşlarımızın sesi olan basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü ve 68 yıldır bu onurlu vazifeyi yerine getiren Devrek Postası Gazetesi Çalışanlarını tebrik ederim. Bir ilçede bu denli uzun zamandır bu şekilde bir hizmet vermek onur verici. ”

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Hakan Çavuşoğlu da Ömer Abdullah Ayhan ve Saadet Partisi Devrek İlçe Teşkilatı yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; çalışmalarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.