Devrek Postası

MUHTARLARDAN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Karadeniz Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas, başkanlığında muhtarlar heyetini ağırladı.

MUHTARLARDAN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET
103 views
23 Ocak 2023 - 11:36

 Karadeniz Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas başkanlığındaki heyete, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Midat Mandacı, Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Cemil Usluer, Gökçebey Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Çakıroğlu, Kozlu Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Oda ve Devrek muhtarlar Derneği Başkanı Raşit Budak katıldı.

    Ziyaretin, birlik beraberlik ve kaynaşma ziyareti olduğunu belirten Başkan Nas, “Uzun zamandan beri kafalarımızda tasarladığımız birlik beraberlik ve kaynaşma ziyaretimiz vardı. Bu amaçla Başkanımız Çetin Bozkurt beyi ziyaret ettik. Bu ziyaretimiz inşallah bu birlikteliğimiz yaşadığımız bazı sorunlara çözüm olacaktır”dedi.

     Başkan Çetin Bozkurt da, muhtarların sorunlarını çok yakından bildiğini ifade ederek, “Belediye olarak her zaman muhtarlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Elbette muhtarlarımızın, köylerimizin sıkıntıları var. Bunun çözümünün birlik, beraberlik içinde olacağını düşünüyorum. Bizlerde bu konuda elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Onların sorun ve sıkıntılarının çözümü konusunda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Kendilerine nazik ziyaretleri nedeniyle de teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.