Devrek Postası

FETÖ’cü Cevheri Güven ‘Cumhurbaşkanı depremzedelere ‘namussuz’ dedi’ iftirasını attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kızılay nerede eleştirisinde bulunan muhalafeti sert sözlerle eleştirdiği konuşmasını önünü arkasını kesen FETÖ firarisi Cevheri Güven, sosyal medya hesabından “Cumhurbaşkanı depremzedelere “namussuz” dedi.” iftirasını attı.

FETÖ’cü Cevheri Güven ‘Cumhurbaşkanı depremzedelere ‘namussuz’ dedi’ iftirasını attı
281 views
22 Şubat 2023 - 8:36

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Osmaniye’de, konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri gündem oldu.

Erdoğan, “Terbiyesiz, terbiyesizliğini bırakmaz. Çıkmış bir tanesi Kızılay nerede, ne çadırını ne yemeğini görmedik diyor. Be ahlâksız, be adi, be namussuz; günde 2,5 milyon insana bu Kızılay yemek ulaştırıyor. Böyle vicdansızlık olur mu?” açıklamasını yaptı.

“Kızılay nerede?” eleştirisinde bulunan muhalefeti sert sözlerle eleştiren Erdoğan’ın konuşmasına, FETÖ’nün propaganda makinesi sözde gazeteci Cevheri Güven, kendince operasyon yaptı. 

Erdoğan’ın konuşmasının önünü arkasını kesen FETÖ firarisi sözde gazeteci Cevheri Güven, Erdoğan’ın “Be ahlâksız, be adi, be namussuz” dediği 5 saniyelik görüntüyü paylaştı. Bununla da yetinmeyen Güven, videonun üzerine de “sakın çadır istemeyin küfür ediyor” diye yazdı.

Videonun altına Güven, “2023 depremi her konuşulduğunda hatırlanacak: Cumhurbaşkanı depremzedelere “namussuz” dedi.’ ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.