Devrek Postası

ÜNİVERSİTE KÖPRÜSÜ HIZLA İLERLİYOR

Devrek Meslek Yüksekokulu bölgesinde DSİ tarafından yapılan köprü inşaatı son hızıyla devam ediyor.

ÜNİVERSİTE KÖPRÜSÜ HIZLA İLERLİYOR
403 views
01 Mart 2023 - 7:00

Uzun yıllar yapılması düşünülen ve gündemde yer alan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devrek MYO ile Ankara asfaltının köprü ile bağlanma süreci geçtiğimiz yıl Eylül ayında başlamıştı. Çayaltı HES Barajının Baston Park’ın üst kısmında yer alan bölümünden Devrek MYO ile Ankara asfaltı yapılacak olan köprü ile birbirine bağlanacak. 

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bilgi paylaşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu,”Devrek İlçemizde Meslek Yüksekokulu bölgesinde DSİ tarafından yapılan köprü inşaasına son hızıyla devam ediyor. En kısa zamanda faaliyete geçmesini bekliyoruz. İlçemize hayırlı olsun….” dedi.

Köprünün yapılması ile birlikte Devrek MYO ve civarındaki yerleşim alanları ile Zonguldak ve Devrek merkezi arasındaki mesafe kısalıp Baston Park ile MYO bütünleşerek ileride MYO altındaki arazilerinde mesire alanı ile donatılarak HES’in göl alanı manzarası ile Devrek’e güzel bir sosyal alanda kazandırılmış olacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.