Devrek Postası

DEVREK TSO, ÇANKIRI TSO’YU ZİYARET ETTİ

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın önderliğinde, ile Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu , Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarının katılımı ile planlanan Batı Karadeniz Projesi Teknik Gezisi kapsamında Çankırı Ticaret Borsası ziyaret edildi.

DEVREK TSO, ÇANKIRI TSO’YU ZİYARET ETTİ
96 views
29 Mart 2023 - 8:26

Ziyarette; Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya yer aldı.

Devrek TSO Başkanı Başoğlu: “Bizleri misafir eden Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal Aslan ‘a ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne tecrübe paylaşımları, istişareleri ile misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.