Devrek Postası

Özkan Yağcı çalışmalarına Almanya’da başladı

Memleket Partisi Zonguldak 1.Sıra Milletvekili Adayı Özkan Yağcı, seçim çalışmaları için Zonguldak’a geliyor.

Özkan Yağcı çalışmalarına Almanya’da başladı
101 views
14 Nisan 2023 - 11:53

Memleket Partisi Zonguldak 1.Sıra Milletvekili Adayı Özkan Yağcı, Türkiye’ye gelmeden önce Almanya’da vatandaşlar buluştu. Yağcı’ya gerek Almanya’daki Zonguldaklılar, gerekse diğer vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Yağcı, ilk ziyaretini amcası Mustafa Yağcı’ya yaptı. Kendisi üzerinde büyük emeği olduğunu belirttiği amcası Mustafa Yağcı’dan helallik alan Özkan Yağcı, daha sonra Gelsenkirchen kentinde Zonguldak Ereğli ilçesinden olan iş insanı ünlü Meşhur Köfteci sahibi Fehmi Keskin’in iftar programına katıldı.

Vatandaşlardan büyük ilgi
Memleket Partisi Zonguldak 1.Sıra Milletvekili Adayı Özkan Yağcı’ya, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Zonguldak’ta 1.Sıradan aday gösterilmesinin çok önemli olduğunu ifade eden vatandaşlar, Memleket Partisi’nin gençlere verdiği öneme ve güvene dikkat çektiler. Zonguldak Ereğli ilçesinden olan iş insanı Fehmi Keskin, Yağcı’nın Zonguldak’tan aday olarak 1.Sırada yer almasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, başarılar diledi. İftar programına katılan vatandaşların sorunlarını dinleyen Yağcı, vatandaşların istek ve önerilerini tek tek not aldı.

Zonguldaklılar kenetlendi
Daha sonra Dortmund kentinde, Avrupa Zonguldaklılar Derneği kurucularından olan iş insanı Ertuğrul Türkyılmaz ile buluşan Özkan Yağcı, Türkyılmaz ile adaylık sürecini istişare etti. Türkyılmaz, Yağcı’ya Zonguldaklılar olarak sonuna kadar destek olma sözü vererek, Yağcı’nın milletvekili seçilebilmesi için birlik olduklarını ifade etti. Türkyılmaz, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’ye de Zonguldak’a verdiği değerden dolayı teşekkür etti.

”Almanya’da çok bir güçlü teşkilatımız var”
Memleket Partisi Zonguldak 1.Sıra Milletvekili Adayı Özkan Yağcı ise Almanya teşkilatı olarak, güçlü bir örhütlenme ile hem yurt dışında, hem de Zonguldak’ta yüksek bir oy oranına ulaşacaklarını belirtti.

Yağcı; ” Ben, Memleket Partisi Almanya teşkilatındanım. Ülkeme hizmet etmek için bu yola çıktım. Teşkilatımızdaki arkadaşlarımızın yoğun ve başarılı bir çalışma sürecinden sonra da Sayın genel başkanımız beni Memleket Partisi Zonguldak 1.Sıra Milletvekili Adayı olarak gösterdi. Öncelikle, Almanya’daki teşkilatımıza ve buradaki vatandaşlarımıza bir vefa borcumuz var. Seçim çalışmalarına buradan başladık. Hafta başında Ankara ve ardından seçim bölgem olan, doğduğum topraklarda olacağım. Bazı yerel gazetelerde, seçime on gün kala geleceğim konusunda yazılar yer almış. Kulaktan dolma asılsız bilgilerle insanlara yanlış bilgi veriliyor. Adaylığım ile ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip ettiklerinde, hangi gün Türkiye’de olacağım net bir şekilde görülüyor. Almanya’da bir işimiz var. Buradaki teşkilatımıza karşı sorumluluğumuz var. Hemşehrilerimiz var. Haydi kalk hemen gidelim gibi bir anlayış içerisinde yer almadık. Planlı ve programlı şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bundan nemalanmaya çalışan bazı çevreler iyi bilsin ki. Biz hizmet adamıyız. Bizim için sıralama değil, partimiz önemlidir. Memleket Partisi Zonguldak’ta beklenin de üzerinde oy alacak. Hemşehrilerimiz, kimlerin ilimize değer verdiğini bu seçimde gördü! Sayın genel başkanımız Muharrem İnce, ilimize çok büyük önem veriyor. Partimi en iyi şekilde temsil edeceğim. Değerli hemşehrilerim olduğu sürece, sırtım yere gelmez. Bu topraklar evlatlarına sahip çıkar. Onlara güveniyorum ” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.