Devrek Postası

“TÜRKİYE İÇİN KRİTİK BİR SÜREÇ”

CHP Zonguldak Milletvekili adayı Op. Dr. Eylem Ertuğrul yaklaşan seçimlerle ilgili açıklamada bulundu.

“TÜRKİYE İÇİN KRİTİK BİR SÜREÇ”
15 views
16 Nisan 2023 - 11:19

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Eylem Ertuğrul, Türkiye için kritik bir eşik olarak kabul edilen Cumhuriyet’in ikinci yüzyılındaki ilk seçimlerin, ülkenin Atatürk’ün çizdiği çağdaş noktaya getirileceği dönemin başlangıcı olacağını söyledi.
Türkiye’nin ekonomik ve sosyal açıdan geriye gittiğini, yıllardır uygulanan yanlış politikalar sebebiyle vatandaşın ekonomik sıkıntılarla baş başa bırakıldığını ifade eden Ertuğrul; “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığındaki yeni dönemde Türk insanı sorunlarından arınmış, geleceğe umutla bakabilen bir millet haline gelecektir.”, dedi.
Ertuğrul şu görüşleri sundu: “’Faiz mi neden enflasyon mu?’, derken aradan geçen onca zaman içinde alım gücü düşen, yoksulluk batağına sürüklenen vatandaşımız, 14 Mayıs’a umut dolu gözlerle bakmaktadır. Emeklisinden emekçisine milyonlarca insanın açlık sınırı altında yaşamlarını sürdürdüğü, ülke nüfusunun yarısından fazlasının yoksul kapsamına düştüğü mevcut şartların en iyi noktaya taşınması için hem ekonomi kurmay kadrosu hem de gerekli önlem paketleri bugünden hazırdır. Millet İttifakı ve sayın Kemal Kılıçdaroğlu, yeni yüzyılda Türkiye için oluşturulmuş en iyi reçetedir. Bu gerçeğin farkında olan milletimiz, 14 Mayıs günü sandık başına gittiğinde en doğru kararı verecek ve çocuklarımızın geleceğinin inşasında üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecektir.
Bizler geleceğe umutla bakmak istiyoruz. Hiçbir çocuğumuzun yatağa aç girmediği, emekli vatandaşımızın bugünden umudunu kesmediği, gençlerimizin geleceğe ve gelecekteki hedeflerine bağlı kalabileceği yarınlar için göreve hazırız.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin liderliğinde ve Millet İttifakı’nın kararlılığıyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorunun olmadığını vatandaşlarımızın bilmesini isterim.
Biz milletimize söz verdik: Yine baharlar gelecek ve umut hiç bitmeyecek.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.