Devrek Postası

TISKAOĞLU’NA GÖKÇEBEY’DE YOĞUN İLGİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu ilçe yöneticileri ile Gökçebey’i ziyaret etti.

TISKAOĞLU’NA GÖKÇEBEY’DE YOĞUN İLGİ
18 views
26 Nisan 2023 - 6:40

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu ziyaret sonrası şu açıklamayı yaptı: ” AK Parti Gökçebey ilçe Başkanı Sayın Erkan Soner Kodaman, İl Genel Meclis Üyesi Sayın Adnan Tıska,Çağdeğirmeni Belediye Başkanı Sayın Satılmış Gebeş, Önceki dönem Bakacakkadı Belediye Başkanı Sayın Sezgin Özdemir, Önceki Dönem AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Sayın Rahmi Albuz ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımız ile birlikte AK Parti Gökçebey Bakacakkadı Belde teşkilatının Kadıoğlu Mahallesinde Hazırlamış olduğu programa katılım sağladık.

AK Parti Bakacakkadı Belde Başkanı Sayın Özcan Aydemir’e ve kadın kolları başkanı Serap Özdemir’e ve Teşkilat Mensubu Arkadaşlarımıza bu güzel program için teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tevazu samimiyet ve gayret ile yürüdüğümüz bu kutlu yolda Sıkılmadık el, Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Zonguldak için başaracağız.Türkiye için Başaracağız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.