Devrek Postası

“Zonguldak tarihi bir gün yaşadı”

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Eylem Ertuğrul 1 Mayıs2ta düzenlenen miting sonrası Zonguldak halkına teşekkür etti.

“Zonguldak tarihi bir gün yaşadı”
15 views
02 Mayıs 2023 - 15:13

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Eylem Ertuğrul şunları ifade etti, ” 1 Mayıs 2023 tarihinde ,Zonguldak Madenci Anıtı önünde Genel Başkanımız ve 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla miting gerçekleştirdik.
Vatandaşlarımızın her zaman olduğundan daha da büyük bir coşku ve kalabalıkla Sayın Genel Başkanımızı ve Sayın İmamoğlu’nu miting günü bağrına bastığına şahit olduk. Zonguldak tarihi bir gün yaşadı. Zonguldak, 1 Mayıs günü çifte Bayram yaşamıştır. Hemşehrilerimiz, Türkiye’nin umudu, birleştirici gücü, Genel Başkanımız, 13.Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın İmamoğlu’nu heyecan ve coşku içerisinde bağrına basarak, en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Çok kısa bir süre zarfında tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak meydanda, tüm ilçelerde ve yol kenarlarında olmak üzere bu sevgi selini oluşturmamız, hemşehrilerimizin Sayın Genel Başkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur. Vatandaşımız kararını vermiş, değişim istediğini bir kez daha göstermiştir. 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Yardımcısı Sayın İmamoğlu’nu aşkla, heyecanla ve büyük bir coşkuyla karşılayan, şehrimizin en uzak ilçelerinden ve mahallelerinden gelerek, mitingimize katılan başta CHP ve Millet ittifakı örgütlerimiz olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımıza, ilgili bürokratlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık çalışanlarımıza, basın mensuplarımıza ve tüm hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Zonguldak emeğin hakkını bir kez daha vermiş, yine bir tarih yazmıştır.. Genel Başkanımızın birleştirici ve sevgi üzerine kurulu siyaseti etkisini bir kez daha Zonguldak’ımızda göstermiştir.
Bu tablo, Millet ittifakının Zonguldak’ta seçimi önde bitireceğinin ve Sayın Genel Başkanımızın da 13. Cumhurbaşkanı olarak seçileceğinin göstergesidir. Baharı getiren tüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ederim.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.