Devrek Postası

Yağcı, Madencilerle buluştu

Memleket Partisi Zonguldak 1’inci sıra Milletvekili adayı Özkan Yağcı, Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessesesi Müdürlüğüne bağlı ocaklarda çalışan maden işçileriyle bir araya geldi.

Yağcı, Madencilerle buluştu
40 views
03 Mayıs 2023 - 13:44

Almanya’da yaşayan gurbetçilerin de tek sözcüsü olduğunu aktaran Memleket Partisi Milletvekili adayı Özkan Yağcı, “Ben Devrek doğumluyum. Maden kültürüyle büyüyen insanım. Madenciliğin ne kadar çilekeş bir meslek olduğunu çok iyi biliyorum. Zonguldak’ın nüfusu kadar Almanya’da yaşayan Zonguldaklı insanımız var. Ben bir milyon Zonguldaklıyı temsil etmek için aday oldum. Hem onların hem de Zonguldak’ın sorunlarını yakından biliyorum. İşte bu sorunların çözümü noktasında sizlerin de desteğiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de sesiniz olmak istiyorum. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’nin selamlarını iletiyorum. 14 Mayıs’ta Zonguldak’ın kendi öz evlatlarını Ankara’ya yollayacağına inancım tam. Sıcak Karşılama ve Misafirperverliğiniz için sizlere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.