Devrek Postası

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Devrek Belediye Meclisi’nin 2023 Yılı Olağan Beşinci Toplantısı Çetin Bozkurt başkanlığında yapıldı.

DEVREK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI
32 views
04 Mayıs 2023 - 15:12

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda gündemdeki maddeler görüşüldü.

Belediyenin 2022 Mali Yılı Bütçesi İdare ve Kesin Hesabı görüşüldü. Buna göre, Harcama Kalemi, Genel Kamu Hizmetleri, Kamu Düzeni ve Güvenlik Hizmetleri, Ekonomik İşler ve Hizmetler, Çevre koruma Hizmetleri, Dinlenme ve Kültür Hizmetleri, sosyal Güvenlik ve Sosyal yardım Hizmetleri gider kesin hesabı oybirliğiyle kabul edildi. Kurumsal sınıflandırma gider kesin hesabı ise 6’ya karşı 7 oyla reddedildi.

Ekonemik sınıflandırma gelir kesin hesabı da oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin üçüncü maddesini ise İmar Komisyonu Raporlarının görüşülmesi oluşturdu. Rapor komisyondan geldiği şekliyle oybirliğiyle kabul edildi. Başkan Çetin Bozkurt, İmar Komisyonu Başkanlığına getirilen Osman Erenoğlu’nu kutladı ve görevinde başarılar, diledi.

Başkan Çetin Bozkurt, meclis üyelerine teşekkür ederek, oturumu 1 Haziran 2023 Perşembe günü saat:16.00’da toplanmak üzere sonlandırdı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.