Devrek Postası

BAŞKAN KIYCI,DEVREKLİLERİ OY VERMEYE DAVET ETTİ

İYİ Parti Devrek İlçe Başkanı Bahadır Kıycı, haftasonu gerçekleşecek seçimler öncesi Devrek halkın seslendi.

BAŞKAN KIYCI,DEVREKLİLERİ OY VERMEYE DAVET ETTİ
14 views
11 Mayıs 2023 - 12:55

Devrek Halkına “Bir Oy İYİ Parti’ye,Bir Oy Bay Kemal’e” diyerek seslenen Başkan Bahadır Kıycı şunları ifade etti: ” Sevgili Devrekli ve Zonguldaklı hemşerilerim, 14 Mayıs günü beş yıllık süreçte nasıl yönetileceğimize dair karar vereceğimiz, hatta ülkemizde demokrasinin ölüm kalım mücadelesinin karar günüdür.
Kullanacağımız her oy kaderimize yön verecek bir seçimde kendini gösterecektir. Siz değerli Devrek halkından sağduyu ve ülkemizin bekası adına destek istiyorum. Herkesin sandığa gitmesini istiyorum. Giderken de 2 kişiyi yanında götürmesini istiyorum. Elimizden geleni yapacağız. Daha iyi bir Türkiye için gençlerimizin ümitleri için 14 Mayıs’ta oy kullanacaksınız. Siz eğer bizi layık görüyorsanız oy vereceksiniz. İyi Parti’ye oy vereceksiniz. Türkiye’nin yeniden nefes almasını istiyorsanız da 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vereceksiniz ve bu ülke feraha çıkacak. Size inandığımız için, onun için harama inanan, helale inanan, kul hakkına inanan bir insan olarak ve insanlar olarak sizlerin helal oylarınızla seçilmek istiyoruz. Milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti’ye desteklerinizi bekliyorum. Sloganımız ise gayet açıktır; Bir oy İYİ Parti’ye, Bir oy Bay Kemal’e”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.