Devrek Postası

DEVREK’TE GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında çeşitli faaliyetlerin gerçekleştirileceği Gençlik Haftası Devrek’te başladı.

DEVREK’TE GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI
43 views
15 Mayıs 2023 - 11:23

 Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Devrek’te 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında “Gençlik Yürüyüşü” düzenlendi.   Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak başlatılan Gençlik Haftası faaliyetleri Devrek’te “Gençlik Yürüyüşü” ile başladı. Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen yürüyüş, Devrek Kaymakamlık Konutu önünden başlayıp Vedat Ali Özkan Caddesi’ni takiben Cumhuriyet Alanı’nda son buldu.

  Devrek Belediyesi Bandosu eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüşe Devrek Kaymakamı Ümit Altay Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor Ilçe Müdürü Cihan Durdubaş , daire müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

   Güzergah boyunca renkli görüntülere sahne olan yürüyüşte, Türk bayrağı ve dev Atatürk posteri büyük alkış aldı. Korteji selamlayan vatandaşlar, bu anı cep telefonlarıyla görüntüleyerek ölümsüzleştirdi. Cumhuriyet Alanı’nda noktalanan yürüyüş sonrası, Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, alandaki Atatürk Anıtına çelenk sundu.  Cihan Durdubaş 19 Mayıs 2022 Perşembe günü kutlanacak olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerine tüm Devrekli vatandaşları davet etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.