Devrek Postası

DEVREK TSO’YA TOGG MÜJDESİ

Oda ve Borsalar arasında 176. TOGG Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ’nın oldu.

DEVREK TSO’YA TOGG MÜJDESİ
97 views
01 Haziran 2023 - 7:59

Oda ve Borsalar arasında 176. TOGG Devrek Ticaret ve Sanayi Odası ’nın oldu. Konuya ilişkin Devrek Ticaret ve Sanayi Odası’ndan şu açıklama yapıldı: “Oda ve Bor­sa­lar ara­sın­da 176. TOGG Dev­rek Ti­ca­ret ve Sa­na­yi Odası ’nın oldu. Genel Kurul Hiz­met Şeref Bel­ge­si Tak­dim Tö­re­ni son­ra­sı Tür­ki­ye’nin yerli ve milli oto­mo­bi­li gu­ru­ru­muz TOGG’ un kura çe­ki­li­şi ya­pıl­dı.
Kura son­ra­sı açık­la­ma­lar­da bu­lu­nan Yö­ne­tim Ku­ru­lu Baş­ka­nı­mız Ab­dul­lah Ba­şoğ­lu,. “Tür­ki­ye Oda­lar ve Bor­sa­lar Bir­li­ği’nde TOGG çe­ki­li­şi­ne ka­tıl­dık. Cum­hu­ri­ye­ti­mi­zin 100. yı­lın­da TOBB | Tür­ki­ye Oda­lar ve Bor­sa­lar Bir­li­ği Baş­ka­nı­mız Sayın M.​Rifat Hi­sar­cık­lı­oğ­lu ta­ra­fın­dan çe­ki­len kura ile Oda Bor­sa­lar ara­sın­da 176. TOGG Oda­mı­za çıktı. Togg’un iki ay içe­ri­sin­de Oda­mı­za tes­li­ma­tı plan­lan­mak­ta­dır. Togg İlçe­mi­ze ve üye­le­ri­mi­ze ha­yır­lı uğur­lu olsun.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.