Devrek Postası

“ HALKIMIZ DEVREK KENT KONSEYİ İLEKENTİNE SAHİP ÇIKIYOR”

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Naciye Külah’ Tan Basın Açıklaması Geldi.

“ HALKIMIZ DEVREK KENT KONSEYİ İLEKENTİNE SAHİP ÇIKIYOR”
170 views
23 Haziran 2023 - 11:25

Devrek Kent Konseyi Başkanı Naciye Külah yaptığı açıklamada: “Kent konseyleri kente sahip çıkma, çözümde ortak olma, kentlerin yaşanabilir bir yer olmasını sağlama gibi çalışma ilkelerine sahiptir. Kent konseyinde katılımcılık ile ortak akıl uzlaşmalarına göre işler yürüten gönüllü sivil toplum yapılanmalarıdır. Kent konseylerinin yerel olarak demokratik katılımların daha yaygın olması, hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, çok kişili yönetim anlayışının benimsenmesini sağlamak, sivil toplumların gelişmesine katkı vermek, engelli, kadın, çocuk ve gençlerin toplumsal hayatta etkilerini artırmak için çalışmalar yapmak, kent kaynaklarının iyi bir şekilde kullanılmasını sağlamak gibi başlıca amaçları vardır.
Bugüne kadar yapmış olduğumuz “ Şemsiyeli Sokak, Cumhuriyet Alanı ve Kordon Boyu Çiçeklendirme ve Yeşillendirme, Ağaç Fenerleri ile Şehrimize Estetik Katma gibi bir çok projelerimizi Belediye Başkanlığı’ nın onayları, başta iş insanlarımızın ve halkımızın maddi kaynakları ve destekleri ile hayata geçirme imkanı bulduk. Bu gün de projelerimizin devamı olan şehir içinde ağaç fenerlerimizle şehrimize estetik katacak ışıklandırma çalışmalarımızla şirin Devrek’ imizi daha da güzelleştirmeye, aynı zamanda festivalimize hazırlamaya çalışıyoruz.

   Bu bağlamda projelerimizin uygulanmasına fırsat veren Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’ a, daha da önemlisi katılımcılık ruhuyla maddi manevi katkılarını esirgemeyen Devrek Esnaf Odası Başkanı Adnan Keklikoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Genç Yapı Malz. İnş. Ltd. Şti. sahibi Atilla Genç’ e, Ofluoğlu İnş. Sahibi Kasım Ofluoğlu’ na, Ulupınar Petrol & İnşaat Firması Sahibi Celal Ulupınar’ a, DENKO Banyo Mobilyaları İmalat Ltd. Şti. ortakları Deniz & Sabri Saraç’ a, AYHAN Petrol Ürünleri Sahibi Ayhan Öçal’ a, Malkoç Mühendislik Firması sahibi Songül Malkoç’ a, Öksüz Mermer& İnşaat Firması Sahibi Nazmi Öksüz’ e, Yalçınlar Parke İmalat Firması Sahibi Ali Yalçın’ a, Ekol Pastaneleri Ortakları İbrahim& Necip Uzun’ a, İstanbul Pastanesi Sahibi İlhan Karahan’a, AKGÜL TEKSTİL ortakları Mehmet & Adem Topaloğlu’ na,  Tüccar Özkan Odabaş’a, Fıratpen Bayii ve imalatçı Mustafa Yumurtacı’ ya, CANSA İletişim İşletme Sahibi Caner Onbaşı’ ya, Özemniyet&Efetur Devrek Acentesi Hayati Demirci’ ye, ARMUT Gıda&Market Sahibi Ahmet Armut’ a, Uğur Kırtasiye Celal Karagülle’ ye, Eczacı Mine Kutay’a, Elektrikçi İlyas Demirci’ ye, Spor Mağazası sahibi Sami Zorer’ e, Kent Konseyi Başkanı Faik Mekik ve yürütme kurulu üyelerine, SMMM İsmail Külah’ a ve şehrimize sahip çıkma duyarlılığını gösteren tüm halkımıza Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisimiz adına çok teşekkür ediyorum."
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.