Devrek Postası

Devrek TSO’da Ekmek ve simit fiyatlarına ön şartlı kabul

Artan maliyetler ve asgari ücrete yapılan zamlardan dolayı fırıncı ve simitçi esnafının talepleri doğrultusunda Devrek TSO ya gelen fiyat tarife güncelleme talepleri bugün yapılan TSO meclisinde ön şartla kabul edildi.

Devrek TSO’da Ekmek ve simit fiyatlarına ön şartlı kabul
202 views
17 Temmuz 2023 - 18:46

Artan maliyetler ve asgari ücrete yapılan zamlardan dolayı fırıncı ve simitçi esnafının ortak talepleri doğrultusunda Devrek TSO ya gelen fiyat tarife güncelleme talepleri bugün yapılan TSO meclisinde ön şartla kabul edildi. Zonguldak merkez ve ilçelerinde henüz fiyat geçişi olmaması sebebiyle, bakanlık oluru Devrek TSO ya ulaşmasını ve İl ve ilçelerin fiyat geçişleri yapıldıktan sonra takip eden günden geçerli olmak şartıyla kabul edildi.

Ekmek 200 gr 7.5 tl olarak güncellenirken simit fiyatlarında Devrek Tso meclisi simitçi esnafıyla yaptığı görüşmeler sonucunda 80 gr ı 7.5 tl olarak gelen talebi, 90 gr 7,5 tl olarak kabul etti. Oda meclisi simitçi esnafına teşekkür etti. Devrek Tso dan yapılan açıklamada, her zaman üyelerimizi düşünürken Devrek ve Gökçebey halkımızın cebini de göz önünde bulundurmaya devam edileceği bildirildi.

Ayrıca meclis üyelerine baston park ile ilgili son gelişmeler, planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verilerek toplantıya son verildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.