Devrek Postası

CHP DEVREK’TE DELEGE SAVAŞI

CHP Devrek İlçe Başkanlığı tarafından pazar günü yapılacak delege seçimlerinde heyecan dorukta.

CHP DEVREK’TE DELEGE SAVAŞI
256 views
21 Temmuz 2023 - 12:45

Cumhuriyet Halk Partisi Devrek İlçe Teşkilatı Delege Seçimleri Pazar günü parti binasında yapılacak. Ağustos ayında yapılacak olan genel kurul öncesi yapılması gereken delege seçimleri için partide heyecan dorukta.

Mevcut yönetim ile Çetin Bozkurt’un destek verdiği yönetim grubu bu delege seçimi öncesi birleşti. Öte yandan muhalif grup da Murat Altunok, Songül Saraç(Malkoç), İsmail Külah ve Okan Onur başkanlığında birleşerek iki grup halinde seçime katılacaklar.

Beyaz pusulada yer alacak grubun başkan adayı Uğur Dikenli olurken; mavi pusulanın adayı ise Emin Kocaman olarak yapılacak delege seçimlerinden sonra ilçe yönetim kurulunun kaderini belirleyecek. Bu sebeple yapılacak delege seçimleri CHP Devrek Teşkilatı için büyük bir dönüm noktası olacak. Delege seçimlerinden galip ayrılan grup Ağustos Ayında yapılacak olan İlçe Genel Kurulu öncesi büyük avantaj elde etmiş olacak.

Mevcut ilçe başkanı Yaşar Bükrü’nün ise genel kurulda aday olmayacağı belirtilirken; önümüzdeki genel kurulda Uğur Dikenli mi?; yoksa Emin Kocaman’ın mı ilçe başkanı olacağı merak konusu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.