Devrek Postası

AKPINAR, ANADOLU’DAN HAMİDIYE’YE GEÇTİ

Devrek Anadolu Lisesi’nin 9 yıldan beri başarıyla müdürlüğünü yürüten Siyami Akpınar sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınlayarak bundan sonraki görev yerinin Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi olduğunu duyurdu.

AKPINAR, ANADOLU’DAN HAMİDIYE’YE GEÇTİ
111 views
30 Temmuz 2023 - 13:00

Devrek Anadolu Lisesi’nin 9 yıldan beri başarıyla müdürlüğünü yürüten Siyami Akpınar sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayınlayarak bundan sonraki görev yerinin Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi olduğunu duyurdu.Siyami Akpınar mesajında;” Devrek Anadolu Lisesinde 2014 yılı Ekim ayında başlayan mücadelemiz, 9 yıl aradan sonra sonuçlanmıştır. Ekibimizle beraber Devrek Anadolu Lisesinde güzel çalışmalar yaptık.  Bu kurumu daha güzel yerlere getirmek için mücadele ettim. 

 9 yıllık çalışma sürecinde bana yardımcı olan, idareci ve öğretmen arkadaşlarıma, memur ve destek personeli (okul+pansiyon) çalışanlarıma, okul aile birliğinde görev alan yönetim kurulu üyelerimize,  öğrenci velilerimize ve okulumuzun değeri Şeniz Teyzeye sonsuz teşekkürler ediyorum.

Kız öğrenci pansiyonu hayırseverlerimizden Merhum Muharrem EKİM amcayı ve okulumuzun daha önceki müdürlerinden Merhum Adem KAPUCU hocamı rahmetle yad ediyorum. 

Ben bundan sonraki mücadeleme Devrek Hamidiye Anadolu Lisesinde devam edeceğim. Allah utandırmasın.” İfadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.