Devrek Postası

Eren Enerji’den işten çıkarma açıklaması!

Zonguldak Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş.’de üst düzey yöneticilerin işten ayrılması ile ilgili açıklamada bulundu.

Eren Enerji’den işten çıkarma açıklaması!
61 views
03 Ağustos 2023 - 12:29

Zonguldak’ın Kilimli ilçesi Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji Termik Santrali’nden görev yapan iki müdür ve beş üst düzey yöneticinin görevden alınması ile ilgili yazılı açıklama yayımlandı.

Yapılan açıklama şu şekilde;“Şirketimiz hakkında bugün yayınlanan bazı haberlerde doğru olmayan bilgiler ve yanlış anlaşılmalar yer almıştır. Bu nedenle, bu basın açıklamasını bilginize sunarız. Uzun yıllardır şirketimizde üst düzey yönetici olarak görevlerini başarıyla yürüten yedi değerli arkadaşlarımız ile dostane bir şekilde yollarımızı ayırma kararı almış bulunuyoruz. Bu karar, Şirketimizin uzun vadeli planları kapsamında yönetim kademesini gençleştirme stratejimiz doğrultusunda alınmış olup, hiçbir olumsuz duruma istinaden gerçekleşmemiştir. Değerli yöneticilerimize şirketimizin bugünlere gelmesindeki katkılarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.