Devrek Postası

DEVREK KSS’DEN DEVREK TSO’YA ZİYARET

Devrek Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akçabelen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Uslubaş, Remzi Kışlalı ve Remzi Uzunsoy Devrek TSO’ya ziyaret gerçekleştirdi.

DEVREK KSS’DEN DEVREK TSO’YA ZİYARET
62 views
24 Ağustos 2023 - 12:25

Düzenlenen ziyarete ilişkin Devrek TSO’dan yapılan açıklamada şunlara yer verildi: ” Devrek Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akçabelen ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Uslubaş, Remzi Kışlalı ve Remzi Uzunsoy Odamıza ziyaret gerçekleştirdi. Küçük Sanayi Sitesi Yönetimi, Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Başoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Çelik tarafından ağırlandı. Ziyaret sırasında, bölgenin sanayi potansiyeli, işbirliği fırsatları ve sektörel gelişmeler ele alınarak; İki önemli sanayi kuruluşunun temsilcileri arasında işbirliğine yönelik olası adımlar görüşüldü. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.