Devrek Postası

Vali Hacıbektaşoğlu Yeni Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması ile bir mesaj yayınladı.

Vali Hacıbektaşoğlu Yeni Eğitim-Öğretim Yılını Kutladı
10 views
10 Eylül 2023 - 12:46

Vali Hacıbektaşoğlu açılış mesajında şu ifadelere yer verdi:”2023-2024 eğitim öğretim yılına başlamanın sevinç, heyecan ve mutluluğunu sevgili yavrularımız, değerli aileleri ve eğitim camiamızın kıymetli mensupları ile birlikte yaşıyor, paylaşıyor, yeni eğitim öğretim yılının ilimiz ve ülkemizin tüm çocukları ve gençlerimize başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Yeni eğitim öğretim yılının başladığı bu güzel ve anlamlı günde öğrencilerimiz okullarına, öğretmen ve arkadaşlarına kavuşmanın mutluluğunu, okula yeni başlayanlar ise tatlı bir heyecan yaşıyorlar.

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla değiştiği, yenilendiği bilgi, bilişim, iletişim ve teknoloji çağında çağdaş ve gelişmişlik düzeyi yüksek ülkelerle yarışmanın, onların gerisinde kalmamanın yolu etkin ve kaliteli iyi bir eğitimden geçmektedir.

Büyük ve güçlü devletimiz; milletimizin huzur ve refahı ile aydınlık ve güvenli bir gelecek hedefi ile hareket etmekte, dünya ile rekabet edebilmek, öncü rol üstlenmek ve söz sahibi olmak adına eğitim kalitesinin yükseltilmesine yönelik projeler üretmekte, önemli çalışmalar yapmakta, son yıllarda hayata geçirdiği teknolojik hamle, atılım ve yatırımlarla adından sıkça söz ettiren bir ülke konumunda dikkatle takip edilmektedir.

Tüm bu çalışmalar yapılırken ülkemizin umudu, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, gençlerimizi büyük bir emek, gayret ve özveri sergileyerek sorumluluk bilinciyle, bilgi ve beceriyle donatan, hayata hazırlayan eğitimin baş mimarları öğretmenlerimiz başta olmak üzere değerli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize önemli görevler düşmektedir.

İyi bir eğitimin geleceğin güvencesi olduğunu bilen, eğitime kendisini adamış sevgili öğretmenlerimiz tarafından hayata hazırlanan evlatlarımızın, ülkesini, milletini seven, milli ve manevi değerlerimize bağlı, aklın ve bilimin yolunda, sorumluluk sahibi, insan haklarına saygılı, hoşgörülü, araştıran, sorgulayan, topluma faydalı nitelikli bireyler olarak yetiştirmeleri, ülkemizi bugün olduğu gibi her zaman büyük ve güçlü yapacaktır.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.