Devrek Postası

DEVREK TSO’DA KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI

2023 yılı Eylül ayında düzenlenen Müşterek Meslek Komitesi toplantısı Devrek TSO Meslek Komitesi Üyelerinin katılımıyla Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

DEVREK TSO’DA KOMİTE TOPLANTISI YAPILDI
33 views
20 Eylül 2023 - 11:04

Toplantıda, yılda iki kez düzenlenen Müşterek Meslek Komitesi toplantılarının mevzuat gereği olduğu belirtildi. Meslek Komiteleri üyeleri kendi sektörlerini temsil ederek saha deneyimlerini ve karşılaştıkları sorunları ile çözüm önerileri konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Bu paylaşımların ardından, yönetim kurulu veya meclis tarafından sorunlar ve çözüm önerileri ilgili makamlara iletilmesi konusunda istişare gerçekleştirildi.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası, altı aylık faaliyet dönemi içinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımı da toplantının gündeminde yer aldı. Ayrıca, sektörel sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik fikir alışverişi de toplantıda gerçekleşti.

Ayrıca, 2024-2027 yıllarını kapsayan Stratejik Plan Çalışmaları hakkında da Meslek Komite Üyelerinin görüş ve önerileri alınarak anket çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmaların iş dünyasının gelecekteki yol haritasının çizilmesinde büyük bir rol oynayacağı belirtildi.

Toplantının sonunda, Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu ve Meclis Başkanı Engin Kalay, katılımcılara teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı. Bu önemli bilgilendirme ve işbirliği platformunun sektörel gelişmeler ve iş dünyasının daha iyi hizmet vermesi için büyük bir önem taşıdığı vurgulandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.