Devrek Postası

Filyos Vadisi için toplandılar!

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde yapılan Filyos Vadisi Serbest Bölge Planlama toplantısı TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu tarafından yapıldı. Toplantıda, bölgenin planlanması ile ilgili çalışmalar ele alındı.

Filyos Vadisi için toplandılar!
29 views
22 Eylül 2023 - 9:00

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Çaycuma Belediyesi Başkan Vekili Bahri Malakçı, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Saltukova Belediye Başkanı Alim Genç, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yaşar Karaman, Çaycuma Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Dada, Devrek TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Başoğlu, Çaycuma Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın, Çaycuma Şoförler Odası Başkanı Barbaros Uçar, AKP İlçe Başkanı Birol Yiğit, CHP İlçe Başkanı Fahri Diler ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Kaplan katıldı.
Katılımcıların, serbest bölgenin planlanmasıyla alakalı görüşlerini dile getirdiği, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu bir sunum gerçekleştirdiği toplantıda, bölgenin planlanması ile ilgili çalışmalar yapmak üzere bir komisyon kurulması ve toplantıların devam etmesi kararı alındı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.