Devrek Postası

CHP İL BAŞKAN ADAYI ZAMAN DEVREK TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Kongresi öncesinde il başkan adayları teşkilat ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP İL BAŞKAN ADAYI ZAMAN DEVREK TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ
72 views
25 Eylül 2023 - 11:38

Bu amaçla Devrek’e gelen CHP Zonguldak İl Başkan adayı Fikret Zaman parti teşkilatında delegelerle görüştü.

    Zaman’ı partide CHP İlçe Başkanı Uğur Dikenli, İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Uzundal, Parti Yöneticileri ve delegeler karşıladı.

    Partisinin iktidar olması için çalışacağını anlatan Başkan adayı Zaman, “Partimde ilçe, il başkanlığı ve il genel meclisi gibi önemli görevlerde bulundum. Görevim sırasında tüm üyelerimize ve vatandaşlarımıza eşit bir duruş sergiledim. Yapmam gereken de buydu. Partimizin gerek Zonguldak’ta gerek ülkemizde yükselmesi için elimden gelen tüm çabayı göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Tüm üyelerimizi delegelerimizi, halkımızı kucaklamak için bu göreve talip oldum”dedi.

     Zaman, çeşitli kesimlerle bir araya gelerek mücadele edeceklerini ve partinin örgütünü bir araya getirip genişletmeyi hedeflediklerini belirtti. Cumhuriyet Halk Partisi’nin savaş meydanlarında kurulmuş, kökeni Kuvayi Milliye’ye dayanan bir parti olduğunun altını çizen Zaman, “Ne zaman ki vatan dara düştüyse o zaman en önde mücadele edenler Cumhuriyet Halk Partililerse, bugün de dara düşen bir durum varsa, ekonomi kötüye gittiyse, bizlerin durmaya lüksü yok, en önde mücadeleye katkı sağlamak zorundayız. Bizler bu mücadelemizi maden işçilerimizle, orman köylülerimizle, çiftçilerimizle, esnafımızla, emekli, emekçilerimizle, köylülerimizle kısacası bu ilin ve ülkemizin güzel insanlarıyla vereceğiz.

      Bir park yaptırmak için 10 kapı aşındıran muhtarlarımızla birlikte beraber vereceğiz. Bizler gelecekten umudu tükenmiş, evlenmek hayali kuramayan, ilk fırsatta yurt dışına kaçmaya çalışan gençlerimizle bu mücadeleyi vereceğiz. Bizler evine ekmek götürmek için çöpten atık, pet şişe, kağıt toplayan babalarla veya pazardan çürümüş sebze meyve evine götüren emeklilerimizle bu mücadeleyi vereceğiz. Yani özetle bizler bu mücadeleyi görmezden gelinen, insanca yaşam hakkı elinden alınmış, ekonomik koşullarda karın tokluğuna mahkum edilmiş halkımızla vereceğiz, gençlerimizle vereceğiz, emekçi kadınlarımızla vereceğiz.

      Son söz olarak kısacası örgütten geliyoruz, örgütün sesi olmaya geliyoruz. Sizlerden de bu konuda destek istiyorum” diye konuştu.

      CHP Devrek İlçe Başkanı Uğur Dikenli de yaptığı konuşmada, “Fikret Zaman partimizin iyi bir değeridir. Feraseti ve sağ duyusuna güveniyoruz. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İŞ İLANI DEVREK GERİ DÖNÜŞÜM

Taşımacılık Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.

Firmamız bünyesinde çalışacak Zonguldak İl ve İlçe Merkezlerinde ikamet eden Bayan Çevre Mühendisi ekip arkadaşı arıyoruz!Başvuru ve Bilgi için:0542 513 19 11-0372 556 48 85 İsmetpaşa Mah. 349 Nolu Sk. No:26 Devrek/ZONGULDAK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.